Oční optici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oční Optika Praha s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - oční optici.

Místo pracoviště: - Masarykova 96/12, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - oční optici - zhotovení a úprava optické pomůcky - brýlí - prodej brýlí, obsluha zákazníků - práce s informačním systémem, naskladňování a oceňování zboží atd. Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na korekční dioptrické brýle 1krát ročně

Společnost

Oční Optika Praha s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykova 96, 250 88 Čelákovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oční Optika Praha s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oční Optika Praha s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému