OPERÁTOR-KA CALL CENTRA (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MR GIVEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor-ka call centra (dpp).

A11 (DPP) 19/5/2017 Náplň práce: - Telefonické kontaktování potenciálních a stávajících klientů - Domlouvání obchodních schůzek, nejedná se o prodej - Běžné administrativní práce Požadujeme: - Komunikativní osobnost - Příjemný hlasový projev bez vady řeči - Aktivní přístup k práci - Časovou flexibilitu - Spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu Nabízíme: - Práci v zaběhnutém callcentru - Příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Frýdku - Místku - Odborné zaškolení a průběžné vzdělávání - Občerstvení na pracovišti - Flexibilní pracovní doba - Vhodné i pro ZTP 1. a 2. stupně kontakt - viz výše

Společnost

MR GIVEL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Antonínovo náměstí 92, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MR GIVEL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MR GIVEL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému