SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Charita Přelouč hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - sociální pracovník/pracovnice.

Místo výkonu práce Přelouč Nástup dle dohody Pracovní úvazek 0,7 mzda od 11200,-, možnost navýšení pracovního úvazku Požadujeme: - minimálně vyšší odborné vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, Sb. o sociálních službách, - řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, - respekt ke křesťanským hodnotám, - trestní bezúhonnost, spolehlivost, efektivní komunikační dovednosti. Nabízíme: - práce ve dvou typech služeb, sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, - HPP na dobu určitou, s možností prodloužení, - samostatnou, kreativní práci, - přátelskou atmosféru malého kolektivu. Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc Místo je vhodné i pro absolventy. Přihlášky do výběrového řízení zasílejte PRŮBĚŽNĚ na email kontakt Přihláška bude obsahovat: - motivační dopis, - strukturovaný životopis, - prohlášení uchazeče o poskytnutí osobních údajů. Na nekompletní přihlášky, nebo na přihlášky, které nebudou splňovat požadavky na obsazení pracovního místa, nebude brán zřetel.

Společnost

Charita Přelouč

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 48, 535 01 Přelouč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Charita Přelouč výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Charita Přelouč o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému