Dělník/ce na porážku - střevárna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Moncton Industrial s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - dělník/ce na porážku - střevárna.

Pozice: dělník/ce na porážku - střevárna OC Nástup do zaměstnání od 3: 00 hodin ráno. Požadavky: potravinářský průkaz Nástup možný ihned. Mzda: 12 200,- až 15 000,- Kč. Kontakt:Malkova Natalia, tel.: kontaktod 8:00 - 16:00 hod PO - PÁ,, e-mail: kontakt (telefonicky si předem domluvit schůzku od 8,00 - 16,00 hod) Místo výkonu práce:Moncton Industrial s.r.o. pracoviště PB, Jinecká č.p. 315, Příbram I

Společnost

Moncton Industrial s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jinecká 315, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Moncton Industrial s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Moncton Industrial s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému