EXPEDIČNÍ PRACOVNÍK/CE VE SKLADU-BALIČ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Internet-Handel s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci - expediční pracovník/ce ve skladu-balič/ka.

Pracovní náplň se stává z naskladnění knih, zařazení zboží, kompletace objednávek a samostatného balení objednávek. Žádná z prací není fyzicky ani psychicky náročná, jedná se o jednoduché a rychlé zaučení v pohodovém kolektivu. Výhodou práce je plánování docházky a směn předem, pracovní dobu si brigádník určuje sám. DPP (brigáda) je vhodná i pro studenty, muže, ženy na MD i aktivní důchodce. Pracujeme na směny ranní 7 - 15 hodin, odpolední 13 - 21 hodin a před Vánoci přibudou i noční směny a víkendy. Vycházíme vstříc maminkám, které potřebují ráno odvést děti do MŠ i ZŠ a odpoledne je včas vyzvedávat, nabízíme částečné zkrácené úvazky a ohled na dojíždějící brigádníky. Platové ohodnocení je minimálně 66.- za hodinu, noční směny 100.-/hod. Výkon práce je: Megaknihy.cz, ul. České mládeže 1079 vedle OC Nisa, budova Mountfield 1.patro, zadní vchod, Liberec Rochlice Můžete nás kontaktovat na: tel.č. kontakt, kontaktnebo se zastavit osobně bez telefonické domluvy kdykoli od 7 do 15 hodin každý den. Nejšikovnějším brigádníkům po skončení DPP (brigády) nabízíme možnost práce na HPP s vyšším platovým ohodnocením. Brigáda je vhodná i pro lidi s částečným postižením, ale měli by mít dobrý zrak.

Lokalita pracoviště

České mládeže 1079, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní skladníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 66 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Internet-Handel s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Internet-Handel s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému