Noční expedient/ka masa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Řeznictví H+H, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v dopravě a přepravě - noční expedient/ka masa.

z: 29.8.2016 Požadavky: fyzická zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat; ŘP sk. C - možno bez profesního průkazu - pouze přistavování aut k nakládce; Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Pracovní týden od neděle do čtvrtka pouze noční směny (od 16.30 hod.). Pro zájemce z Frýdku Místku doprava zajištěna. Nutná vlastní doprava - směna končí v noci. Zkrácený pracovní úvazek 35 hodin/týden. Výhody: stravování s příspěvkem zaměstnavatele Nástup možný ihned. Kontakt: ing. Dagmar Lipinová, telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 14.00 hodin na č.:kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Hlavní 46, 742 47 Hladké Životice (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Řeznictví H+H, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Řeznictví H+H, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému