Provozní zámečník - údržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - provozní zámečník - údržbář.

Pracovní náplň: - preventivní kontrola strojů a zařízení dle návodu výrobce - odstraňování závad dle revizních zpráv strojního zařízení - opravy strojního zařízení - oprava a údržba majetku v souladu se schváleným plánem - evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce - provádění zámečnických a montážních prací Požadujeme: - středoškolské vzdělání s výučním listem/maturitou nejlépe strojního zaměření (opravář strojů, zámečník) - praxe na obdobné pozici výhodou - svářečský průkaz, oprávnění na VZV a jeřábník, vazač výhodou - znalost oprav a seřizování kovoobráběcích strojů - dobrá orientace ve výkresové dokumentaci - zdravotní stav umožňující práci ve vícesměnném provozu - manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, důslednost - samostatný a tvůrčí přístup k řešení problémů; ochota učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce - plné pracovní nasazení, flexibilita a časová pohotovost

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému