Recepční s AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INDUS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční s aj.

Místo výkonu: Praha 1 - Malé náměstí Kontakt: Hrkalová Věra, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Aktuální obsah inzerátu Hledáme studenty a studentky, kteří mají zájem o dlouhodobou brigádu jako recepční v administrativní budově na Praze 1. Pracovní doba: Po-Pá: 8,00 - 20,00 dle Vašich možností – individuální přístup při plánování směn. Požadujeme: komunikativní znalost AJ, slušné vystupování, aktivní přístup k práci. Nabízíme: klidnou práci v hezkém prostředí, mzdu 80Kč/hod, možnost dlouhodobého přivýdělku při studiu, spolupráci na DPP nebo HPP nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky: kontakt kontakt.

Společnost

INDUS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INDUS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INDUS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému