VEDOUCÍ REGIONU SEVERNÍ ČECHY - KLIENTSKÝ SERVIS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALS Czech Republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností - vedoucí regionu severní čechy - klientský servis.

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu. Náplň práce vedoucí/ho regionu Severní Čechy - klientský servis: o Řídí a koordinuje zaměstnance poboček v regionu (Liberec, Česká Lípa, Lovosice, Pardubice) o Vyvíjí maximální úsilí pro zajištění spokojenosti zákazníků a podporuje vědomí důležitosti zákazníka v celé společnosti o Úzce spolupracuje s obchodníkem v regionu, podílí se na implementaci nových klientů a pečuje o stávající o Se svým týmem zajišťuje odbornou a technickou pomoc klientům o Zodpovídá za řešení/plnění požadavků a očekávání zákazníků - komunikuje s laboratoří o Aktivně spolupracuje a je zodpovědný na plnění revenue budgetu. o Připravuje nabídky a řídí a koordinuje svěřené projekty Požadavky: o SŠ / VŠ vzdělání chemického (nebo příbuzného) směru o Obchodní či klientská praxe o Zkušenosti s vedením týmu 2 roky o Samostatnost, organizační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem o Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita o Znalost anglického jazyka o Řidičský průkaz sk. B a prokazatelné zkušenosti s řízením auta o Místo výkonu práce: Výkon práce - Severní a Východní Čechy, částečně Praha o Termín nástupu: ihned nebo dle dohody Nabízíme: " Zázemí mezinárodní společnosti " Zajímavou práci na moderních přístrojích " Platové podmínky odpovídající dané pozici " Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, čtvrtletní bonusy apod. Místo výkonu práce: Bendlova 1687/7, Česká Lípa V případě zájmu zašlete prosím profesní životopis na HR oddělení - kontaktní osoba: Markéta Hinaisová, kontakt.

Lokalita pracoviště

Bendlova 1687, 470 01 Česká Lípa 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALS Czech Republic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALS Czech Republic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému