Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost " IZOS s.r.o. " hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Společnost "IZOS s.r.o.", lídr ve výrobě stavebního skla v České republice, hledá pro svůj výrobní závod v Sudoměřicích (okres Hodonín) řidiče/čku pro regionální rozvoz. Rozvoz našich výrobků po regionu jižní a severní Moravy, Slovenska, ráno odjezd, odpoledne příjezd. Nabízíme: práci na HPP, po zapracování motivační prémiový systém na základě nájezdu, spotřeby apod. 0-50 %, 13. plat v případě kladného hospodářského výsledku společnosti, dobrá dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Hodonína, Strážnice, Veselí nad Moravou. Požadujeme: ŘP sk. C+E, karta řidiče, profesní průkaz, školení řidiče + psychotesty, oprávnění VZV výhodou, není podmínkou. Kontakt na tel. kontaktod 6:00 do 16:00 hod nebo na mail. kontakt

Společnost

" IZOS s.r.o. "

Lokalita pracoviště

Sudoměřice 552, 696 66 Sudoměřice nad Moravou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti " IZOS s.r.o. " výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost " IZOS s.r.o. " o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému