řidič mechanizace - skládkař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči ostatních speciálních vozidel - řidič mechanizace - skládkař.

Volat a domluvit pohovor na tel. kontakt(pan Žárský) v době od 8:00 do 16:00 hodin nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Skládka Tušimice a.s., Tušimice č.p. 7, Kadaň Požadavky: - zodpovědnost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, časová flexibilita - řidičský průkaz skupiny C nebo T podmínkou - praxe s provozem a údržbou strojů výhodou Náplň práce: - obsluha a údržba těžkých mechanismů (kompaktor a kolový nakladač) - údržba areálu skládky Nabízíme: - okamžitý nástup - pracovní smlouva na dobu neurčitou - zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Lokalita pracoviště

Kadaň 7, 432 01 Kadaň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničního úklidového vozidla v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči ostatních speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marius Pedersen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marius Pedersen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému