Operátor CNC frézky - Olomouc

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CETTEC technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - operátor cnc frézky - olomouc.

Pracoviště: Řepčínská č.p. 309/12, Olomouc. Pracovní náplň: - obsluha CNC stroje HAAS VF2SS - seřizování, tvorba základních programů - práce dle instrukcí a dokumentace - kusová a malosériová výroba - práce max. na dvě směny Požadujeme: - středoškolské vzdělání (SOU, SŠ s maturitou a jiné) - orientace ve výkresové dokumentaci - schopnost měření a korekce - samostatnost - zodpovědný přístup k práci - manuální zručnost - pečlivost - týmová spolupráce Nabízíme: - práce na HPP v malém kolektivu - odpovídající platové ohodnocení - možnost práce přesčas - příplatky za odpolední, přesčasy, víkendy a svátky - čisté prostředí - moderní vybavení - osobní ochranné a pracovní pomůcky - podnikové stravování Životopisy posílejte POUZE na email kontakt. Kontakt pro více informací - Lukáš Obšel, e-mail: kontakt, tel. kontakt.

Společnost

CETTEC technology s.r.o.

Lokalita pracoviště

Řepčínská 309, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CETTEC technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CETTEC technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému