Specialisté v oblasti tradiční a alternativní medicíny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rehabilitace Budějovická, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti tradiční a alternativní medicíny - specialisté v oblasti tradiční a alternativní medicíny.

místo výkonu práce: Antala Staška 1670/80, Krč kontakt: Paduch Jiří, tel.: kontakt, po- pá 10:00 - 15:00e-mail: kontakt Rehabilitace Budějovická, s.r.o., přijme pro nově vznikající pracoviště Tradiční čínské medicíny specialistu/specialistku v oboru Tradiční čínské medicíny. Požadujeme: - min. bakalářské vzdělání v oboru tradiční čínské medicíny a nebo terapie (akupunktura, moxování) - znalost technik tradiční čínské medicíny a terapie (akupunktura, masáže, moxování) - znalost čínštiny na komunikativní úrovni (komunikace se spolupracující nemocnicí v Číně, nastavování procesů, sdílení inovací, konzultace s tamními lékaři a specialisty, dále komunikace s dodavateli produktů tradiční čínské medicíny, objednávky a překlady dokumentace).

Společnost

Rehabilitace Budějovická, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Antala Staška 1670, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 120 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Čínština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rehabilitace Budějovická, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rehabilitace Budějovická, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému