Specialista/odborník ve vzdělání

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aliaves & Co., a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté zaměření na metody výuky - specialista/odborník ve vzdělání.

Místo výkonu práce: Vyšehradská č.p. 320/49, Nové Město, 128 00 Praha 28 Kontaktní osoba: Galbová Lucie Mgr., e-mail: kontakt Vzdělávací společnost se stěžejním zaměřením na veřejnou správu hledá vhodné kandidáty na pozici odborníka ve vzdělávání: Náplň práce: - komunikace s lektory (především telefonická) - domlouvání nových lektorů pro vzdělávací akce - osobní účast na našich vzdělávacích akcích za účelem komunikace s lektory a domlouvání nových témat školení - osobní jednání s lektory - podílení se na tvorbě harmonogramu vzdělávacích akcí - související administrativa - nejedná se o marketingovou pozici Požadujeme: VŠ vzdělání obor veřejná správa, andragogika, pedagogika nebo filologie podmínkou Výborné komunikační a prezentační schopnosti Výborný psaný projev Příjemné vystupování a hlas Zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou - šikovné kandidáty/tky zaučíme Zodpovědnost, pracovitost, asertivita Schopnost pracovat pod tlakem Nabízíme: Pestrou a zajímavou práci Možnost komunikace s předními představiteli veřejné správy a zajímavými osobnostmi Mladý kolektiv v centru Prahy Pravidelné finanční odměny odpovídající schopnostem a nasazení Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu.

Společnost

Aliaves & Co., a.s.

Lokalita pracoviště

Vyšehradská 320, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aliaves & Co., a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aliaves & Co., a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému