Zámečník pro montáže hliníkových konstrukcí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FALK, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební zámečníci - zámečník pro montáže hliníkových konstrukcí.

Požadujeme: Praxi v oboru Zdravotní způsobilost - schopnost práce ve výškách Přesnost, spolehlivost, organizační schopnosti a pracovní nasazení Zájem o práci v oblasti stavebnictví Náplň práce: Montáže oken, dveří a prosklených fasád Nabízíme: standardní platové podmínky cca 25 000,- Kč/měsíc hlavní pracovní poměr práci v zavedené firmě (zal.r.1991) nástup dle dohody Vaše písemné nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt. Více informací na: kontakt, Falk spol. s r.o., Radobyčická 9, 301 00 Plzeň, kontakt

Společnost

FALK, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Radobyčická 2709, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Stavební zámečníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FALK, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FALK, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému