PROVOZNÍ CHEMIK - OPERÁTOR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici dispečeři chemické výroby a pracovníci v příbuzných oborech - provozní chemik - operátor.

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní činnosti bude sledování a řízení technologického procesu chemické výroby pomocí řídicího systému z velína a také fyzická kontrola činnosti a stavu technologie během pracovní směny. Požadujeme: - SOŠ chemického směru s maturitou nebo - SOU s maturitou (chemická výroba či potravinářská výroba) - Praxe 3 roky v chemickém či potravinářském průmyslu podmínkou - Uživatelskou znalost práce na PC - Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz) - Spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: - Práci na hlavní pracovní poměr - Práci v moderním chemickém provozu " Zaměstnanecké výhody - Možnost firemního ubytování - Odpovídající platové ohodnocení (od 23 000,- Kč) + měsíční prémie Požadovaný nástup: - Dohodou Místo výkonu práce: - Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích. Strukturované životopisy zasílejte na email: kontakt

Společnost

TEMPERATIOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kociánova 453, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPERATIOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPERATIOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému