SERVISNÍ TECHNIK PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KUBOUŠEK EU holding a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - servisní technik průmyslových robotů.

NÁPLŇ PRÁCE: opravy a instalace průmyslových robotů, především lineárních (v plastikářském průmyslu), specifikace a opravy závad, technická podpora, komunikace se zákazníkem, servisní činnost i v dalších oblastech (ostatní periferní zařízení pro plastikářský průmysl) POŽADUJEME: min. středoškolské s maturitou technického směru, vyhláška 50/1978 Sb. min. §5, orientace v technické dokumentaci, dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání, loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, zkušenosti s automatizací nebo programováním průmyslových robotů výhodou, řidičský průkaz sk. B NABÍZÍME: pozice ve stabilní a silné společnosti, práce na hlavní pracovní poměr, dynamický zavedený tým profesionálů, zajímavé firemní benefity, možnost kariérního a profesního růstu, propracovaný systém dalšího vzdělávání, motivační finanční ohodnocení

Společnost

KUBOUŠEK EU holding a.s.

Lokalita pracoviště

Pekárenská 255, 370 04 České Budějovice 4 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KUBOUŠEK EU holding a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému