SERVISNÍ/APLIKAČNÍ TECHNIK PRO MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KUBOUŠEK EU holding a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech - servisní/aplikační technik pro měřící přístroje.

Požadujeme: SŠ, nebo VŠ vzdělání technického směru, optimálně jednoho z následujících oborů strojírenství, elektronika, programování CNC systémů, znalost a orientace v technické dokumentaci, pojmech oborů elektro a strojírenství, legislativě norem EN ISO, metrologii, AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem, Týmový hráč, Vysoká loajalita k týmu a společnosti, Samostatnost a technické uvažování, Řidičský průkaz sk. B, Velká časová flexibilita, Vhodné i pro absolventy NÁPLŇ PRÁCE: Instalace, kalibrace, školení měřicích přístrojů pro kontrolu rozměrové kvality, Specifikace a opravy závad, Technická podpora, Měření a příprava programů na zakázku, Komunikace se zákazníkem NABÍZÍME: Pozici ve stabilní a silné společnosti, Práce na hlavní pracovní poměr, Dynamický, zavedený tým profesionálů, Firemní benefity, Možnost kariérního a profesního růstu, Motivační finanční ohodnocení, Propracovaný systém vzdělávání

Společnost

KUBOUŠEK EU holding a.s.

Lokalita pracoviště

Pekárenská 255, 370 04 České Budějovice 4 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KUBOUŠEK EU holding a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému