Administrativní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G. P. Investments a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce.

Náplň práce: · Zpracování a evidence dokumentů · Zajišťování obchodní korespondence · Vyřizování agendy s úřady - soudy, exekutory, advokátními kancelářemi · Administrativní činnost Požadavky: · Min. SŠ vzdělání ekonomického směru (popř. právnického) · Pokročilá znalost práce na PC (velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel a Word, psaní všemi deseti) · Profesionální a příjemné vystupování a jednání (osobně i po telefonu) · Schopnost samostatně pracovat a řešit svěřené úkoly · Schopnost práce v týmu · Spolehlivost, pečlivost a vysoká míra odpovědnosti · Časová flexibilita, diskrétnost a loajalita Nabídka: · Možnost profesního růstu a vzdělávání · Samostatnou, zodpovědnou, atraktivní a pestrou pracovní náplň · Pracoviště v Šumperku · Nástupní plat 15.000,- Kč Kontakt: e-mailem.

Společnost

G. P. Investments a.s.

Lokalita pracoviště

Slovanská 270, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G. P. Investments a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G. P. Investments a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému