ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/NICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Smartviz, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/nice.

Místo výkonu práce: M&M reality, Mírové nám. č.p. 9, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, základní znalost práce na PC, administrativní podpora týmu, zpracovávání dat, přímý kontakt s klientem, uvítání klientů, příjem a evidence pošty, zajistit plynulý provoz pobočky, telefonní a emailová komunikace, sjednávání schůzek Kontaktní osoba: Hrabovská Iva, tel.: kontakt(všední dny od 9 do 17 h), e-mail: kontakt

Společnost

Smartviz, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mírové nám. 9, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Smartviz, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Smartviz, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému