asistent(ka) pojišťovacího poradce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Jiří Holý hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent(ka) pojišťovacího poradce.

Volat a domluvit pohovor na tel. kontakt(Ing. Holý) v době od 9:00 do 16:00 hodin nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Ing. Jiří Holý - pracoviště, Mlýnská č.p. 217, Jirkov Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, ochota se vzdělávat, samostatnost Náplň práce: evidence smluv, příprava podkladů pro jednání, zajišťování chodu kanceláře K dispozici mobilní telefon

Společnost

Ing. Jiří Holý

Lokalita pracoviště

Mlýnská 217, 431 11 Jirkov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Jiří Holý výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Jiří Holý o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému