JUNIOR ELEKTRO PROJEKTANT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPRINKLER GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - junior elektro projektant.

Místo výkonu práce: Pražská č.p. 38, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Hledáme kandidáta na pozici junior elektro projektant Požadavky: - SŠ vždělání v oboru elektro - Praxe v elektromontáži silnoproudu nebo slaboproudu - výhodou - Znalost AutoCAD - Vyhl. 50/78 Sb.§6 - výhodou - Práce s PC Office atd., - ŘP skup.B - výhoda - Dobré technické a komunikační schopnosti - Samostatnost, spolehlivost, flexibilita VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!!! Nabízíme: - Práci ve stabilní a prosperující společnosti - Práci s novými systémy a technologiemi - Možnost zvyšování kvalifikace - Odpovídající mzdové ohodnocení - Zázemí silné a prosperující firmy - Po zapracování flexibilní pracovní dobu - Příspěvek na stravné - Gastro pasy Kontaktní osoba: Páv Slavoj, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

SPRINKLER GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 38, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPRINKLER GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPRINKLER GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému