SERVISNÍ TECHNIK/ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INTERSERVIS LIBEREC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - servisní technik/čka.

Informace o pracovním místě: - místo práce: INTERSERVIS LIBEREC, 28. října 41, 46007 Liberec 7 - druh pracovního poměru: plný úvazek - plat: 19 - 23 000,- Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: - zpracování servisních požadavků - opravy v kategorii spotřební elektronika - technická podpora - objednávka dílů - práce s PC Požadavky na zaměstnance: - vyučený v oboru - praxe v oboru - flexibilita - příjemné vystupování - odolnost proti stresu - ovládání práce na PC (MS Office - Excel, Word, PP) - příjemnou, komunikativní osobnost s dobrou sebeprezentací - velmi dobré organizační schopnosti, umění určování si priorit - spolehlivost, pečlivost, důslednost - schopnost práce pod stresem Strukturovaný životopis zasílejte na: kontakt

Společnost

INTERSERVIS LIBEREC s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 560, 460 07 Liberec 7, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INTERSERVIS LIBEREC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INTERSERVIS LIBEREC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému