Mistr potravinářské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOKATE Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - mistr potravinářské výroby.

Pracoviště Votice Š vzdělání ( potravinářský obor výhodou).Orientaci v oblasti potravinářské výroby.Zkušenosti na obdobné pozici.Znalost práce s PC. Zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační a organizační schopnostiPopisi:Zodpovědnost za vedení týmu a organizace pracovních činností,Zodpovědnost za plynulý chod výroby. Plnění plánu výroby ve stanoveném čase.Hodnocení výsledků práce. Zajišťování BOZP a HACCP Vedení příslušné dokumentace. Nabízíme:Stabilní zaměstnání.Pracovní smlouva na HPP.Dvojsměnný provoz .Odpovídající finanční ohodnocení.Možnost profesního růstu Motivační systém odměňování. Kontakt e-mailem.

Společnost

MOKATE Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Votice 835, 259 01 Votice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 1 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOKATE Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOKATE Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému