Doručovatel/ka lbalíkový s řízením vozidla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - doručovatel/ka lbalíkový s řízením vozidla.

Místo výkonu práce: Frýdecká 755/404A, Ostrava - Kunčice Kontaktní osoba, Lukáš Pletánek, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Jak bude vypadat Váš pracovní den: * Připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se vám dobře rozvážely * Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání * Po návratu zkontrolujete, co zbylo v autě a peněžence a bezpečně to uložíte na Depu Hodíte se k nám, protože: * Těšíte se, až budete řídit dodávku * Rád/a se setkáváte s lidmi a nerozhází vás, pokud soused vstane levou nohou * Nevadí vám zazvonit ještě jednou, když vás klient neslyšel * Přejete si doručit vše, co jste si naložil/a * Dokážete si svou práci zorganizovat * V šuplíku máte schovaný minimálně výuční list a "béčkový" řidičák * Jste v dobré fyzické kondici, nějaký ten balík uzvednete Proč pracovat právě u nás? * Nebudete na to sami - vše potřebné vás naučíme * Vaše kancelář bude na čtyřech kolech * Svou práci si můžete rozvrhnout do značné míry sám/a * Díky 37,5 hodinové pracovní době Vám zbyde čas pro vás i vaši rodinu * Volno si užijete i o 5týdenní dovolené * Máme pro vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreaci ve vlastních zařízeních a další.) Kontaktní osoba Lukáš Pletánek tel.: kontakt mail: kontakt Zaměstnanecké výhody: stravenky, prodloužená dovolená 5 týdnů, příspěvky z FKSP na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Frýdecká 755, 719 00 Ostrava 19, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému