Ranní rozvoz novin - Moravský Beroun

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - ranní rozvoz novin - moravský beroun.

Vaší pracovní náplní bude: - distribuce denního tisku do schránek předplatitelů v Moravském Berouně a blízkém okolí, které vám nezabere déle jak 3 hodiny denně. - jedná se o doručování servisovaným služebním vozidlem ČP, s.p. Požadujeme: - ŘP sk. "B" - aktivní řidič - bezúhonnost, spolehlivost, odpovědnost a pečlivost - fyzickou zdatnost - vhodné také pro aktivní důchodce, studenty a osoby na rodičovské dovolené Nabízíme: - časově nenáročnou práci vhodnou také pro aktivní důchodce, studenty a osoby na mateřské/rodičovské dovolené - zaměstnání formou dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti - práci v šestidenním pracovním cyklu (pondělí - sobota) - práci v časných ranních hodinách (5:00 - 7:30 hodin) - hodinovou sazbu: 66,- Kč/hod. (2.500 - 5.000,- Kč měsíčně) - nástup možný ihned Kontaktní osoba: p. Sigmundová Šárka, tel.: kontakt, email: kontakt. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky.

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Moravský Beroun, Moravský Beroun, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 66 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému