Obchodní reprezentant pro Moravskoslezský region

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BEST, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní reprezentant pro moravskoslezský region.

Místo výkonu práce (adresa): Ostrava-Hrabová Kontakt: Petr Levinský kontakt, E-mail: kontakt Požadujeme: Prokazatelně úspěšnou obchodní praxi min. 3 roky (doloženou referencemi) Znalost prostředí cílové skupiny (stavební firmy, stavebniny, investiční projekty) Profesionální vystupování a jednání Kultivovaný mluvený i písemný projev Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, časová flexibilita Aktivní řidič sk. B Bydliště s dojezdem max. 60 km do závodu BEST Ostrava - Hrabová Nabízíme: Široké portfolio kvalitních produktů Zázemí firmy ve spádovém výrobním závodě Odborné zapracování a školení Motivační odměňování Pozice na HHP, ne na ŽL Vaše přihlášky (motivační dopis, strukturovaný životopis s aktuální fotografií, souhlas se zpracováním osobních údajů) do výběrového řízení zasílejte do 15. září 2016 Zaměstnanecké výhody: Benefity na podporu práce OZ

Společnost

BEST, a.s.

Lokalita pracoviště

Paskovská 181, 720 00 Ostrava 20, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BEST, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BEST, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému