Administrativní asistent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABC MUSIC v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti - administrativní asistent.

místo výkonu práce: Praha 4 - Podolí kontakt: Navrátilová Mária PaeDr., tel.: kontakt, po-ne 10:00 - 12:00e-mail: kontakt Komunikace: správná dikce, srozumitelnost při vyjadřování, operativní myšlení. PC: znalost práce s Excelem (tabulky, filtr), bezchybná práce, opisy a práce s daty, tisk s ukládáním do šanonů Vlastnosti: spolehlivost, důslednost, komplexní práce Zaměstnanecké výhody: pohyblivost pracovní doby, rekreace bezplatná, domácí admin.

Společnost

ABC MUSIC v.o.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABC MUSIC v.o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABC MUSIC v.o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému