Deratizér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EKOSAN servis s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - deratizér/ka.

Místo výkonu práce: Fortenská 43 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: bližší informace po telefonu či osobně POŽADAVKY: ŘP sk. "B" První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese, kam zašlete svůj životopis. Popřípadě volejte na shora uvedený telefon Po-Pá od 8-15hod. Osobní kontakt si domluvte telefonicky, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Společnost

EKOSAN servis s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fortenská 43, 537 01 Chrudim 1 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKOSAN servis s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKOSAN servis s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému