Pomocný pracovník/ce obchodního provozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Neulpoom s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci obchodního provozu - pomocný pracovník/ce obchodního provozu.

ZMK Místo výkonu práce: U Rourovny 556/3, Ostrava - Svinov V případě zájmu se dostavte osobně nebo pište na e-mail. Jsme začínající korejská společnost v Ostravě. Hledáme nového člena/ku týmu, který má zkušenosti s jednáním se zákazníky v oblasti poskytování služeb a s pozitivním přístupem k práci. Podmínkou je znalost korejského jazyka, znalost anglického jazyka na úrovni B2 výhodou. Znalost práce s programy EXCEL, Word a PowerPoint výhodou.

Společnost

Neulpoom s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Rourovny 556, 721 00 Ostrava 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci obchodního provozu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Neulpoom s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Neulpoom s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému