prodavač/ka - pokladní/k

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COOP družstvo HB hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka - pokladní/k.

PRACOVIŠTĚ Chropyně - náplň práce: vyskladňování zboží na prodejnu, obsluha zákazníků v rámci obslužného úseku, práce na pokladně - požadujeme: vyučení v oboru výhodou, praxe v oboru vítána, potravinářský průkaz - základní mzda + osobní ohodnocení, pracovní poměr na dobu určitou - zástup za nemoc - s možností prodloužení, otevírací doba 7:00-18:00 - střídání směny + So/Ne, zkrácený úvazek 35 hod./týden - Zájemci se mohou hlásit osobně na pracovišti nebo telefonicky na čísle (kontakt) a nebo zasílat životopisy na e-mail kontakt.

Společnost

COOP družstvo HB

Lokalita pracoviště

náměstí Svobody 49, 768 11 Chropyně, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 72 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COOP družstvo HB výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COOP družstvo HB o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému