Prodej/výroba v pekařství Mr. Baker - Úvaly

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lagardere Travel Retail, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodej/výroba v pekařství mr. baker - úvaly.

Místo pracoviště: - Jiráskova 287, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadavky: - zručnost, chuť pracovat a učit se novým věcem - spolehlivost a zodpovědný přístup k práci - slušné a příjemné vystupování - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství - schopnost pracovat i v časných ranních hodinách Nabízíme: - zázemí prosperující mezinárodní společnosti - práci v moderním profesionálním prostředí - přátelskou atmosféru - odpovídající mzdové ohodnocení Nástup: DOHODOU, možný ihned Své životopisy zasílejte na kontakt.

Společnost

Lagardere Travel Retail, a.s.

Lokalita pracoviště

Jiráskova 287, 250 82 Úvaly, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lagardere Travel Retail, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lagardere Travel Retail, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému