SEŘIZOVÁNÍ A OBSLUHA CNC FRÉZKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost R.A.P. plast s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizování a obsluha cnc frézky.

Jedná se o práci při zakázkové výrobě výrobků z plastů pro různé oblasti použití. Práce je vykonávána v malém stabilním kolektivu, který úzce kooperuje při výrobě dílů. Na výrobu obrobků CNC frézky navazují další úkony. Jedná se o malosériovou výrobu frézovaných dílů z deskového materiálu (2D či 3D obrábění) U uchazečů oceníme: - SŠ vzdělání nejlépe strojní (nebo jiný technický obor) - Zkušenost s programováním strojů - Znalost CAD/CAM programů - Technická zručnost - Spolehlivost a pečlivost, - Zodpovědnost, flexibilita Nabízíme: - Zajímavou a kreativní práci s moderní technologií - Motivační mzdové ohodnocení podle zkušeností - Odměny dle splněné práce - Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou - Práce v malém kolektivu v jednosměnném provozu "- Nástup ihned - Mzda 20-25.000,- Kč dle zkušeností Náplň práce: - Obsluha CNC routeru - obrábění plastů a lehkých slitin - Programování CNC v příjemném grafickém rozhraní - Organizace a plánování výroby, výroba malých sérií - Koordinace s ostatními technologiemi pro tváření plastů Poznámka: V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kontaktísto výkonu práce: Liberec, Šimonovice Zájemci se mohou hlásit e-mailem formou strukturovaného životopisu.

Společnost

R.A.P. plast s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rozdvojená 337, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti R.A.P. plast s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost R.A.P. plast s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému