Seniorní operátoři/skladníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - seniorní operátoři/skladníci.

Místo pracoviště: - Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo-Pá od 09:00 do 16:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadujeme : - znalost práce s PC - zkušenosti s procesy skladu - zkušenosti s řízením týmu pracovníků výhodou Náplň práce : - příprava objednávek - zástup TL v době jeho nepřítomnosti - řízení týmu skladníků a řidiče VZV - podílení na motivaci a hodnocení skladníků a VZV - podílení na BOZP ve svěřeném úseku - zodpovědnost za řízení přípravy objednávek ve svěřeném úseku Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění - stravenky,13. plat, sleva na výrobky společnosti, atd.

Společnost

L´OREAL Česká republika s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany u Prahy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti L´OREAL Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému