PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA V PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PORSL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka v přímé obslužné péči.

Náplň práce: poskytování komplexní obslužné péče o uživatele domova se zvláštním režimem Pracoviště Domov RAKOVICE, domov se zvláštním režimem, Rakovice 32, 398 04 Čimelice, okr. Písek. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní doba: nepřetržitý dvousměnný provoz, krátký týden (Stř+Čt) a dlouhý týden (Po+Út+Pá+So+Ne) Požadujeme: laskavý přístup ke klientům Domova, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, empatii k lidem se zdravotním postižením, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Požadované vzdělání: a) vzdělání v oboru b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách Platové podmínky: mzda brutto 15 000 - 17 000 Kč dle délky započitatelné praxe, příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení. Nabízíme: příplatek na stravování, příjemné pracovní prostředí. Termín nástupu: září/říjen 2016 Kontakt: Životopis je možné předat osobně u ředitelky Domova Rakovice, Rakovice 32, 398 04 Čimelice nebo emailem na kontakt, dotazy na tel: kontakt

Společnost

PORSL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rakovice 32, 398 04 Čimelice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PORSL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PORSL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému