Tester SmartPhone

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - tester smartphone.

Co bude Vaším úkolem? Spolupráce na testování infotainment vozu Testy propojení s mobilními telefony a testy mobilních aplikací Tvorba konceptu testování a detailních testovacích scénářů Testy kompatibility Analýza chyb, zadávání a sledování chybových ticketů Ověřování opravených chyb Spolupráce na testování v mezinárodním týmu Co je potřeba znát a umět? Systematický přístup Schopnost analytického myšlení - analýza chyb Aktivní zájem o elektroniku, mobilní komunikace a multimédia, trendy v oblasti elektroniky vozu, mobilních telefonů a nových technologií Zkušenosti s testováním nebo vývojem (mobilních aplikací nebo elektroniky) Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (denní užití)

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému