Instalační technik - stavební a provozní elektrikáři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAGTRADE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - instalační technik - stavební a provozní elektrikáři.

Místo výkonu práce: Šlikova č.p. 287/20, Břevnov, 169 00 Praha 69 Kontaktní osoba: Hrubý Ivan Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Popis pracovní nabídky: Provádění instalací a základního servisu všech bezpečnostích systémů. Montážní práce, kabelování lištování, instalace zámků. Požadujeme: Chuť pracovat. Schopnost učit se, pečlivost. Vyhláška 50. výhodou. Loajální a příjemné vystupování. Základní znalost IT sítí výhodou. Řidičský průkaz B. Nabízíme: Zajímavá a různorodá práce. Platové zařazení s nástupem 20 - 25 000,- odměny dle výsledků. Služební vozidlo ke služebním úkonům s možností využívání pro soukromé účely. Služební telefon, stravenky. První 3 měsíce zkušební lhůta, prvních 12 měsíců pracovní poměr na dobu určitou, po 12 měsících na dobu neurčitou. Zaškolení na všechny systémy. Individuální přístup. Zaměstnanecké výhody: Telefon, stravenky.

Společnost

MAGTRADE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šlikova 287, 169 00 Praha 69 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAGTRADE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAGTRADE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému