Manažer/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OTSUKA BRANO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - manažer/ka kvality.

OTSUKA BRANO s.r.o., Železniční 570/6, 779 00 Olomouc přijme do pracovního poměru Manažera(ku) kvality Náplň práce: - vedení oddělení kvality - plánování a řízení kvality ve všech fázích výroby, sledování opatření pro zlepšení procesu - prezentace systému řízení jakosti zákazníkům, dodavatelům, příp. třetí straně (např. auditorům) - spolupráce s obchodním, technickým a výrobním útvarem ve všech fázích realizace zakázek - reporting vedení společnosti - koordinace zákaznických reklamací - spoluúčast při tvorbě FMEA a kontrolních plánů - příprava podkladů pro přezkoumání jakosti - spoluúčast při navrhování Politiky a Cílů jakosti - odpovědnost za provádění všech typů auditů - příprava PPAP (zpráva o stavu vzorků) - školení zaměstnanců v oblasti kvality - služební cesty v rámci i mimo ČR Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - znalost norem ISO, TS - znalost a zkušenost s pojmy PPAP, APQP, VDA, FMEA atd. - zkušenosti s vedením týmu - praxe v oblasti kvality v automobilovém průmyslu - komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem) - aktivní znalost anglického jazyka podmínkou - dobrá znalost práce na PC - MS Office - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - osobnostní a odborný rozvoj - mzda 35.000,- Kč + prémie ve výši 40 % - mobilní telefon a notebook - 5 týdnů dovolené - příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění - závodní stravování - příjemný kolektiv - nástup možný ihned První kontakt možný POUZE mailem na adrese: kontakt.

Společnost

OTSUKA BRANO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Železniční 570, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OTSUKA BRANO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OTSUKA BRANO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému