Technik řízení jakosti - strojírenský kontrolor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OTSUKA BRANO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - technik řízení jakosti - strojírenský kontrolor.

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadujeme: - středoškolské vzdělání, nejlépe technické směru - komunikativní znalost AJ - znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - praxe na obdobné pozici v automotive výhodou - znalost práce s komunálními měřidly - znalost měření 3D výhodou - zkušenosti s PPAP, tvorba kontrolních plánů atd. - ŘP skup. B Nabízíme: - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu - týden dovolené navíc - mobilní telefon - závodní stravování - příspěvek na penzijní a životní pojištění - firemní akce - příspěvek na rekreační činnost - příspěvek na péči o zdraví zaměstnanců Mzda od 25.000,- Kč + 20 % prémie - mzda je závislá na schopnostech, znalostech a praxi, další navýšení možné dle výsledů práce. Životopisy zasílejte prosím POUZE na adresu kontakt.

Společnost

OTSUKA BRANO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Železniční 570, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OTSUKA BRANO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OTSUKA BRANO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému