KONSTRUKTÉR - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér - šance pro absolventy!.

Do moderní nadnárodní strojní výrobní společnosti na Stříbrsku, otevíráme perspektivní pracovní příležitost pro absolventy technických oborů na pozici: KONSTRUKTÉR Nabízíme: -šanci startu kariery v silné nadnárodní firmě -stabilní zaměstnání na dobu neurčitou -nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi -příspěvek na dojíždění -letní a vánoční prémie -5 týdnů dovolené -dotované stravování -příspěvek na penzijní připojištění -sportovní a kulturní aktivity Náplň práce: -komunikace s centrálním oddělením vývoje v Německu -modelování a úprava součástí, strojů, i přípravků v Inventoru či Catii dle zaslané dokumentace a postupů domluvených s centrálou -tvorba dokumentace pro nestandardní výrobky Očekáváme: -SŠ/VŠ vzdělání strojní či elektrotechnické -znalost 3D konstrukce -znalost čtení technické dokumentace -schopnost komunikace v AJ či NJ -ochota zaučení do programů Catia a Inventor Zájemci o uvedenou pozici, zašlete prosím životopis na kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husitská 53, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému