strojař, materiálový inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LINTECH, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - strojař, materiálový inženýr.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ - strojního nebo technického směru, dobrá znalost AJ (NJ výhodou), znalost čtení technických výkresů, min. základní znalosti svařování (praxe výhodou), časová flexibilita, preciznost, systematičnost, ŘP sk. B Nabízíme: zvláštní prémie, možnost kariérního růstu Telefonický kontakt (7:00 - 15:30), e-mailový kontakt nebo osobní kontakt (Lintech - Žižkova 16, Domažlice; 7:00 - 15:30).

Společnost

LINTECH, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Žižkova 16, 344 01 Domažlice 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LINTECH, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LINTECH, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému