Hlavní technik - vedoucí technik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAGTRADE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - hlavní technik - vedoucí technik - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení.

Místo výkonu práce: Šlikova č.p. 287/20, Břevnov, 169 00 Praha 69 Kontaktní osoba: Hrubý Ivan Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Popis pracovní nabídky: Provádění revizí a servisů všech bezpečnostních systémů (ACS, PZTS, EPS, CCTV) Organizace a kontrola práce subdodavatelů při montáži vlastních instalací. Po dokončení oživení, předání systému a zaškolení uživatele. Podpora dealerů v oblasti přístupových systémů. Řízení týmu instalačních techniků Požadujeme: Chuť pracovat. Schopnost učit se. Vzdělání, kvalifikaci nebo kvalitní znalosti v oboru elektro-slaboproud (Vyhláška 50). Minimálně 2 roky praxe se servisem ACS, PZTS, CCTV, EPS. Samostatnost, komunikativnost a loajalitu. Organizační schopnosti, příjemné vystupování. Znalost práce na PC (Word, Excel, tvorba schémat). Základní znalost sítí (nastavení IP adresy, přesměrování NAT...) Řidičský průkaz B. Anglický jazyk, minimálně na úrovni čtení schémat a manuálů. Nabízíme: Zajimavá práce s možností vybudovat si vlastní samostatnou pozici. Platové zařazení s nástupem 25 - 35 000,-. Odměny dle výsledků. Služební vozidlo ke služebnímúkonům s možností využívání pro soukromé účely. Služební telefon a notebook, stravenky. První 3 měsíce zkušební lhůta, prvních 12 měsíců pracovní poměr na dobu určitou, po 12 měsících na dobu neurčitou. Zaškolení na všechny systémy. Individuální přístup. Zaměstnanecké výhody: Telefon, služební vozidlo, notebook, stravenky.

Společnost

MAGTRADE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šlikova 287, 169 00 Praha 69 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAGTRADE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAGTRADE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému