Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality.

Pracovní náplň: - vstupní kontrola surovin, materiálů, polotovarů a dalších komponentů a jejich dokladů - vypracování protokolů o jejich jakosti a rozhodování o použití a s tím související uplatňování reklamací - účast na tvorbě vnitřních norem jakosti a kvality - provádění, zajišťování a metodické řízení mezioperační kontroly polotovarů, výrobků nebo jiných komponentů v průběhu výrobních, provozních nebo jiných procesů i výstupní kontroly hotových produktů - koordinace výstupní a mezioperační kontroly včetně rozhodování o opravách, vyřazení z procesu či o zastavení expedice a o dalším použití nekvalitních výstupů - sledování vlivů působících na jakost a kvalitu a navrhování opatření k zajištění požadované kvality - vypracovávání plánů kontroly, protokolů a jiných dokumentů o výsledcích kontroly, vedení evidence jakosti - spolupráce při řešení reklamací, při řešení nápravných opatření zákaznických a interních reklamací a při snižování zmetkovitosti Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou, strojírenské/technické zaměření výhodou - uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - zkušenosti se SAP výhodou - znalost AJ výhodou - praxe na obdobné pozici a znalost systému jakosti výhodou - samostatnost, důslednost, přesnost, flexibilita, práce v týmu, komunikativnost, schopnost učit se

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému