REGIONÁLNÍ MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRECIOSA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - regionální marketingový specialista.

REGIONÁLNÍ MARKETINGOVÝ SPECIALISTA Popis práce: * Zodpovědnost za marketingovou podporu prodeje produktů spol. PRECIOSA (broušených křišťálových kamenů, aplikací) na zahraničních trzích, vč. zákazníků z top segmentu, důraz na primeline (Evropa, Asie, Amerika) * Zodpovědnost za přípravu, realizaci a editaci produktových textů a PR textů v anglickém jazyce * Zodpovědnost za obsahovou, případně grafickou stránku textů * Zodpovědnost za publikované materiály * Korektury a reedice textů * Spolupráce s oddělením propagace a externími dodavateli (ČR i zahraničí) při realizaci mkt. projektů * Spolupráce na realizaci dalších projektů na podporu prémiových řad sortimentu spol. PRECIOSA na vybraných trzích - eventy, semináře, akviziční schůzky apod. * Komunikace se zákazníky v zahraničí Požadujeme: * VŠ (obor žurnalistika) * Vynikající znalost anglického jazyka na úrovni C1-C2 (americká i britská angličtina), znalost francouzského jazyka * Zkušenosti v zahraničí zásadní výhodou * Znalost grafických programů zásadní výhodou (Photoshop, Indesing) * Zkušenosti v oblasti komunikace s VIP zákazníky * Vztah k módě vítán * Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti * Cílevědomost, asertivita * Schopnost týmové spolupráce Nabízíme: * Zázemí úspěšné výrobní společnosti s celosvětovou působností v oblasti skla a bižuterie * Seberealizaci ve velmi tvůrčí pozici * Práci v energickém týmu marketérů a obchodníků * Odpovídající platového ohodnocení * Zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, firemní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce ad.) Kontakt emailem: kontakt

Společnost

PRECIOSA, a.s.

Lokalita pracoviště

Opletalova 3197, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRECIOSA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRECIOSA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému