Pracovník/ce vnitřní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči poštovních zásilek - pracovník/ce vnitřní služby.

Místo výkonu práce: Frýdecká 755/404a, Ostrava - Kunčice Bližší informace na telefonním čísle: kontakt Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., Ing. Pletánek, Frýdecká 755/404a, 719 00 Ostrava-Kunčice nebo mailem na: kontakt Vaší pracovní náplní bude: * pořizování balíkových zásilek do PC * denní i noční směny - noční nástup cca 00:15 nebo 3:30 hodin Požadujeme: * vzdělání - střední odborné * ŘP sk. B * výpis z rejstříku trestů * dobrý zdravotní stav * uživatelskou znalost práce s PC Proč pracovat právě u nás? * Nebudete na to sami - vše potřebné vás naučíme * Díky 37,5 hodinové pracovní době Vám zbyde čas pro vás i vaši rodinu * Volno si užijete i o 5týdenní dovolené * Máme pro vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreaci ve vlastních zařízeních a další.) Pracoviště: Depo Ostrava 72, Frýdecká 755/404a, Ostrava - Kunčice Kontaktní osoba Lukáš Pletánek tel.: kontakt mail: kontakt Zaměstnanecké výhody: stravenky, prodloužená dovolená 5 týdnů, příspěvky z FKSP na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Frýdecká 755, 719 00 Ostrava 19, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému