Specialisté materiálových toků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - specialisté materiálových toků.

Místo pracoviště: - Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: kontaktPo-Pá od 09:00 do 16:00 - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Požadujeme : - znalost AJ výhodou - znalost práce s PC (MS Office - zejména pokročilé funkce Excelu) - znalost logistických toků výhodou - schopnost analyzovat vzniklé problémy, definovat jejich příčiny Náplň práce : - zajištění materiálových toků v rámci přípravy objednávek v Distribučním centru - správa a údržba materiálových dat - správa a údržba layoutu distribučního centra - zvyšování efektivity/kapacity uložení zboží - Zvyšování efektivity operací v distribučním centru - zlepšování materiálových toků v distribučním centru - kooperace na klíčových projektech Zaměstnanecké výhody: - 5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění - stravenky, 13. plat, sleva na výrobky společnosti, atd.

Společnost

L´OREAL Česká republika s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany u Prahy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti L´OREAL Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost L´OREAL Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému