ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT - TELEFONISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PERFECT image, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní asistent - telefonista.

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT - TELEFONISTA POŽADAVKY: - PREFERUJEME ABSOLVENTY, KTERÉ SI ZAŠKOLÍME VÝBORNÁ ZNALOST ČESKÉHO JAZYKA S VÝBORNÝMI VYJADŘOVACÍMI SCHOPNOSTMI - UŽIVATELSKÁ ZNALOST PRÁCE NA PC - PŘEDEVŠÍM KANCELÁŘSKÝ PROGRAM MS WORD (PUBLISHER, EXCEL - VÝHODOU) - DOBRÁ ORIENTACE NA INTERNETU - PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, SCHOPNOST KOMUNIKACE S LIDMI - ZNALOST ZÁKLADŮ OBCHODNÍ KORESPONDENCE A ALESPOŇ ZNALOST ANGLIČTINY NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI - NÁPLŃ PRÁCE: ADMINISTRATIVA, PODPORA VEDENÍ SPOLEČNOSTI, TELEFONNÍ OSLOVOVÁNÍ KLIENTŮ ZÁJEMCI ZASÍLEJTE, PROSÍM, VAŠE ŽIVOTOPISY NA UVEDENÝ E-MAIL, DO PŘEDMĚTU UVEĎTE NÁZEV POZICE, NA KTEROU SE HLÁSÍTE A "PLNÝ/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK". VYBRANÉ UCHAZEČE BUDEME KONTAKTOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Po zapracování a skvěle odvedenou práci možnost bonusů, jazykové vzdělávání, příspěvek či zajištění firemního stravování, slevy či poukazy na služby - např. masáže, pobyty aj. HLÁSIT SE: Kamila Zajíčková, MSc. email: kontakt, tel.: kontakt

Společnost

PERFECT image, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Braňany 144, 435 22 Braňany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 300 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PERFECT image, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PERFECT image, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému