Asistent/ka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent/ka pedagoga.

Místo výkonu práce: Středisko výchovné péče Ostrava Koblov; DÚM Ostrava - Kunčičky Kontakt na e-mail: kontakt Pro přijetí je nutno mít absolvovaný kurz Asistenta pedagoga či jakékoliv jiné pedagogické vzdělání, čistý rejstřík trestů, povinnost mít hotový (či si ihned dodělat) Psychologický posudek o zjištění psychické způsobilosti vykonávat tuto činnost. Náplň práce: V průběhu noční služby - 12 hodinové směny - zajišťovat dodržování nočního klidu, vykonávání pravidelných dohledů nad klienty, podílet se na prohlubování základních pracovních a hygienických návyků u klientů, dohlížení na pořádek a čistotu na ložnicích. Další informace osobně u pohovoru. Zaměstnanecké výhody: Nárok na zvláštní příplatek, po 3 měsících osobní ohodnocení.

Společnost

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Lokalita pracoviště

Antošovická 258, 711 00 Ostrava 11 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 560 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému