dispečer/ka autobusové dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer/ka autobusové dopravy.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt nebo telefonicky po-pá od 7:00 do 14:00 hod. - SŠ s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou) - dobré IT znalosti, především znalost MS Excel - orientace na zákazníka a kvalitu služeb - organizační a komunikační dovednosti (praxe ve vedení kolektivu vítána) - řidičský průkaz sk. B, výhodou sk.C - doložitelná praxe v oblasti dopravy a zkušenosti na obdobné pozici výhodou - kompletní organizace řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí - péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy) - nábor řidičů - organizace a hodnocení práce podřízených - kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) - jednání s novými zákazníky - zajímavá, samostatná a různorodá práce ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti - zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro zaměstnance i rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program atd..

Lokalita pracoviště

Ekologická 348, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému