Kuchař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař.

místo výkonu práce: Vídeňská 1958/9, Praha 4 kontakt:Puchingerová Libuše Mgr., e-mail: kontakt Nabízíme: platové zařazení od 11 760 Kč dle praxe osobní příplatek dle individuálních pracovních výsledků 5 týdnů dovolené podporu dalšího vzdělávání

Lokalita pracoviště

Vídeňská 1958, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 760 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému